1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Koskoca adamlar !!!25 Şubat 2019 - 09:44, Pazartesi


Hüseyin Cumalı

İki dönem bakanlık yapan Ersin Taranoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne 'aday adayıyım' diyemedi ama sürekli uçuk projeler açıkladı. 'Aday adayı' diyemeyen Taranoğlu'nun proje haberlerini Sakarya basını yapmadı. Taranoğlu çıktı 'Sakarya basını korkak' dedi.

30 yıllık Milli Görüş Gömleği ile siyaset yapan Ulvi Çavdaroğlu, geçen aylarda seçilme hayalleriyle AK Parti'den 'aday adayı' oldu. Kendisi 'Aday' gösterilmeyince yine Milli Görüşe geri geldi. Biz bu duruma 'Yakışmadı' dedik. O bize 'Algıcı' dedi.

Şimdi de Dr. Cihan Kolip çıktı. Alayı lap, lap lafları söylüyorlar. Tepki alınca da 'Korkak Basın', 'Algıcı basın' diyerek durumu kurtarmaya çalışıyorlar. Beyler, ya sallarken düşünerek sallayın. Ya da salladıktan sonra durumu kurtarmak için bize çamur atmaya çalışmayın.

Şunlara bakın yaa. Koskoca adamlar, arkalarında on binlerce insan var. Lafı söylerken söylüyorlar, sıkışınca basına çamur atıyorlar. Ayıp vallahi, billahi ayıp... Yaşınızdan başınızdan utanın... Nokta !!!  

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net