1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Defolup gidin...30 Mayıs 2018 - 10:18, Çarşamba


Hüseyin Cumalı

Önce 'Bu takımın yönetimi başkanı yok' diye bağırdılar. Bu onları kesmedi. Kesmedi çünkü Play-off öncesinde Sakaryaspor zarar görür diye kimse ortaya çıkıp da ses etmedi. Sakaryaspor Başkanı ve yönetimine sallayan futbolcular bu kez daha büyük bir ayıba imza attı.

Mersin'de Af-Jet Afyonspor ile oynayacağımız final maçı öncesinde 'Alacaklarımız ödenmeden gitmiyoruz' diyerek takım otobüsüne binmediler. Yine kimse ses etmedi. Çünkü yeşil siyahlı takımımızın oynayacağı final maçı öncesinde yaşanacak gerginliğin faturasını yine Sakaryaspor ve taraftar ödeyecekti.

Mersin'de final günü geldi ve elendik. Finalde bittiğine göre şimdi hesaplaşma zamanı geldi. Başkan İsmail Gürses ile hesabımız var. Sezon ortasında basına hiç yok yere küfür eden, sosyal medyada taraftara bizi altın tepside sunan, bazı kendini bilmez taraftarın Gürses'in gözüne girmek için bize ana avrat küfür ettiğini unutmadık.

Final maçında elendikten sonra sevgili başkanlarına yine sosyal medya üzerinden küfür eden bazı taraftarlar ile Başkan İsmail Gürses'i küfürlerinden dolayı bir kez daha kınıyoruz. Sakaryaspor gibi tarihe kök salmış bir camiaya küfür yakışmaz, ne taraftarına, ne başkanına, ne yöneticisine yakışmaz.

Şimdi 'Başkan İsmail Gürses nasıl olsa burada ve bir sezonun hesabını kendisine de soracağız. Ancak önce futbolcular' dedikten sonra gelelim paralarını alamadıkları için Sakaryaspor gibi markaya tarihi boyunca yapılmayan hakareti yapan futbolculara...

Lafı don lastiği gibi uzatmadan, çok çektirmeden net bir dille söylüyorum. Siz değil misiniz, ' Bu takımın yönetimi başkanı yok' diye otobüste rap yapan, sizsiniz. Siz değil misiniz 'Bu takımın yönetimi başkanı yok' diye rap yaparken, bir yandan da dans eden, sizsiniz. Siz değil misiniz final öncesinde otobüse binmeyen, sizsiniz!

Vee siz değil misiniz para için giydiğiniz formaya, armaya hakaret eden! Siz değil misiniz bu kentin patronu Zeki Toçoğlu'nun 'Çıkın futbolunuzu oynayın. Gerisi bende' güvencesine rağmen armamıza sahip çıkmayan! Ve siz değil misiniz bir sezon boyunca sizi bir kere bile yalnız bırakmayan ve final maçında Mersin'i inleten taraftarı ağlatan! Sizsizin...

Hade o zaman defolun gidin bu kentten... Bir saat değil bir dakika bile durmayın bu kentte... Giderken arkanıza bile bakmayın... Ve şunu da hiç bir zaman unutmayın...

Üç kuruş için ağlattığınız bu taraftar sizi hiç bir zaman affetmeyecek...

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net