1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İl Emniyet Müdürü Kaya Pamukova’da

2 Şubat 2020 - 17:27, Pazar
İl Emniyet Müdürü Kaya Pamukova’da
Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Usta’nın babasının ahirete intikalinin 40. günü mevlidi nedeniyle Pamukova’daydı. Mevlide İl Emniyet birim amirleri ve vatandaşlar katıldı.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksek Usta’nın  babası merhum Necati Usta’nın ahrete intikalinin 40. Gününde   Pamukova Mevlana Caminde okutulan mevlide, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Alpaydın, İl Emniyet Müdürlüğünde görevli birim amirleri, İlçe Emniyet müdürlüğü personeli ve vatandaşlar katıldı. Mevlana Caminde okunan  mevlit de, İlçede camilerde görevli imam hatip ve müezzinleri Kuran-ı Kerim ve ilahiler okuyup  dua ettiler. Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü de yapan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Usta okunan Mevlit sonrası misafirlerine Esentepe Tesislerin yemek ikram etti.


YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net