1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Ölüm kavşağına çözüm istedi

2 Şubat 2020 - 17:04, Pazar
Ölüm kavşağına çözüm istedi
Büyükesence Mahallesi Muhtarı Saadettin Duman, D-100 Karayolunda ışıklı kavşak sisteminin olmamasının ölümlü kazalara davetiye çıkarttığını söyledi. Duman yetkililere seslenerek, çözüm bulunmasını belirtti.

D-100 Karayolu Büyükesence ve Çökekler Mahalleleri arasında bulunan yol ölümlü kazalara davetiye çıkarıyor. Bunun nedeni ise o yolda Işık sisteminin bulunmaması. Özellikle hafta içinde ağır tonajlı araçların sık sık geçtiği yol korkuya neden oluyor. Büyükesence Mahallesi muhtarı Saadettin Duman, konuyla akalı yetkililere seslenirken, ışıklı kavşak istediklerini belirtti. Duman, "Burada hafta geçmiyor kaza oluyor. Buraya ışıklı kavşak istiyoruz. Işıklı kavşak olursa burada kaza olmaz, araçlarda rahat gelip geçer. Kocaali, Söğütlü, Ferizli, Kaynarca'ya geçen araçlar bu yolu kullanıyor. Burası 9 kilometre. Kestirme olduğu için bu yolu kullanıyorlar. O yüzden burada çok yoğunluk oluyor. Daha öncede belirttik yetkililere buraya bir ışıklı kavşak koyun, trafik kazaları meydana gelmesin diye. Burada yaklaşık 6 ay önce kaza oldu onun peşinden bir hafta sonra tekrar oldu. 6 ay önceki kazada 2 kişi sakat kaldı" dedi.


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net