1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Müdürden hüzünlü sesleniş

1 Şubat 2020 - 23:49, Cumartesi
Müdürden hüzünlü sesleniş
Yıkılma Milli eğitim Bakanlığı tarafından duyurulan Ferizli Gölkent İlkokulunun Müdürü Selman Kozan üzüldüğünü belirtirken veli ve öğrencilerine okulun sosyal medya hesabından seslendi.

ÖRNEK BİR OKUL

Yıllardır okullarını çocuklarla ve öğretmenlerle birlikte adeta bir yuva haline getiren müdür Kozan’ın açıklaması şöyle: “Kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz; 24.01.2020 tarihinde okulumuzun yapılan denetim sonucunda yıkımına karar verildiğini öğrendik. Sizin de bildiğiniz gibi çok güzel sevimli örnek bir okul olma yolunda her geçen gün yeni çalışmalar yapıyorduk. Kararı öğrenmeden bir gece önce okulumuzdaki son projemizi bitirmiş ve ildeki ilk olmanın heyecanını yaşadığımız robotik kodlama ve tasarım atölyesini bitirmiştik ki ertesi gün okulumuzun yıkılacağı haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik.

HÜZÜNLÜ BİR VEDA

Çok güzel hatıralarımızın emeklerimizin olduğu okulumuz depreme dayanıklı olmaması sebebiyle yıkılacağını öğrendik. Çok şükür ki içinde kötü bir şey yaşamadan okulumuza veda ediyoruz. Biraz hüzünlü bir veda olacak ama en azından öğrenci ve öğretmenlerimiz daha sağlam olduğunu düşündüğümüz Gölkent Ortaokulumuzda eğitim öğretime devam edecekler. Bu dönem tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz biraz zorlanacak ama en iyi şekilde eğitimlerini almaya devam edecekler.”

 

 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net