1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

En güzel sabahlar sabah namazıyla başlar

1 Şubat 2020 - 22:22, Cumartesi
En güzel sabahlar sabah namazıyla başlar
Akyazı Gazi Süleyman Paşa camisinde öğle namazı ardından 170 öğrenci ödüllerini aldı.

HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE

Akyazı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nün destek verdiği  ‘Haydi Çocuklar Camiye’ kampanyasında namazlarını ve ezberlerini yerine getiren çocuklar için ödül töreni düzenlendi. Gazi Süleyman Paşa Camii, Yunus Emre Camii, Baraka Camii, Akminare Camii, Akşemseddin Camii, Yeşildirek Camii, Batakköy Camii, Çıldırlar Camii, Kuzuluk Fatih Camii, Kuzuluk Şose mh. Camii, Altındere Belediye Camii, Altındere Sinan Camii, Yağcılar Camii, Küçücek Merkez Camii, Küçücek Sakallıoğlu Camii, Erdoğdu Merkez Camii, Erdoğdu Yukarı Camii, Yahyalı Cami’nin katıldığı projede çocuklar hem eğlendi hem öğrendi.

HEDİYE TAKDİM EDİLDİ 

Projede birinci Yeşil Direk Cami, ikinci Altındere Cami, üçüncü ise Gazi Süleyman Paşa Cami oldu. ‘Haydi, Çocuklar Camiye’ kampanyasında iştirak eden tüm çocuklara hayırseverlerin ve Din görevlilerin destekleriyle hediye takdim edildi. İlçe Müftüsü İzzet Şener başta olmak üzere programa katılan hayırseverler ve hocalar çocuklara ayrı ayrı ilgi gösterdi. Gazi Süleyman Paşa Camii’nde düzenlenen program hatıra fotoğrafı ve “En Güzel Sabahlar Sabah Namazı” sloganıyla son buldu

 

 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net