1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Geleceğin sporcularını yetiştiriyor

29 Ocak 2020 - 22:55, Çarşamba
Geleceğin sporcularını yetiştiriyor
Avrupa, dünya ve olimpiyatlarda ülkemize başarılar getirecek minik ve yıldız sporcuları yetiştirmek için açılan Sakarya Efsane Taekwondo Spor Kulübü kurslarına her yaştan gençler yoğun ilgi gösteriyor.

TANINMIŞ ANTRENÖR

Sakarya’nın en tanınmış taekwondo antrenörlerinden kurucu başkan Cemal Ot ve antrenör Ozan Melih Şahin tarafından  2018 yılında kurulan Sakarya Efsane Taekwondo Spor Kulübünde geleceğin şampiyonları yetiştiriliyor. Antrenör Ozan Melih Şahin Sakarya Efsane Spor Kulübü Basın Danışmanı ve Efe Medya editörlerinden Efekan Öztaş’a yaptığı açıklamada, “ Sakarya'da taekwondo adına güzel bir potansiyel yakaladık. Şu an kursumuzda toplam 75  öğrencim var. Her geçen gün kursumuza katılan öğrenci sayımız artıyor. Bunun kuşkusuz en önemli nedeni verdiğimiz eğitim ve kursumuz sporcularının gerek ulusal müsabakalarda gerek uluslararası müsabakalarda aldıkları başarı sonuçlar ve derecelerdir. Kursumuz öğrencilerinin kazandıkları teorik ve pratik bilgilerini test etmek, seviyelerini öğrenmek ve üst kuşağa çıkmak için katıldıkları sınav ve müsabakalarda elde ettiğimiz sonuçlar bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Verdiğimiz emeklerin geri dönüşlerini görmek, gençlerimizin ortaya koydukları gayret bizleri gelecek için daha da umutlanıyor” dedi.

İYİ Kİ VARSIN EFEKAN

Antrenör Ozan Melih Şahin açıklamasında “Sporcularının gelişmesinde verdikleri bilgilerin yanı sıra an büyük faktör ailelerin verdiği destektir. Aileler çocuklarının arkasında olduğu sürece başarıya daha çabuk ulaşıldığını” belirtti. Antrenör Ozan Melih Şahin son olarak “ Sakarya Efsane Taekwondo Spor Kulübümüzün basın danışmanlığını yapan kardeşim Efekan Öztaş’a ayrıca değinmek isterim. Bizleri iyi günde, kötü günde yalnız bırakmayan, antrenmanlarımızın birçoğuna katılıp çalışmalarımızı yakından takip eden, hatta şehir dışında düzenlenen katıldığımız müsabakalara bile gelip bizlerin yanında olan, çok değerli Efekan kardeşime çok teşekkür ederim. Kulübümüzün tanıtımı için hazırladığı son tanıtım videosunu çok beğendim. Basın danışmanlığımızı yapması ve bizlere bugüne kadar verdiği çok kıymetli desteklerinden dolayı kendisine tekrar teşekkür ederken ‘ İyi ki varsın Efekan, hep bizlerle ol’ dedi

 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net