1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yavuz’dan projelere destek

25 Ocak 2020 - 22:10, Cumartesi
Yavuz’dan projelere destek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte Ferizli’yi ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ferizli’nin marka değerinin arttığına dikkat çekti.

BAŞKAN GÜNDOĞDU KARŞILADI

Ferizli Belediyesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ve İl Başkanı Tever, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve meclis üyeleri tarafından karşılandı. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Gündoğdu, ilçede planlanan ve yapımı devam eden yatırımlar hakkında bilgi vererek, ilçeye sağlık, eğitim, turizm ve kamu alanında yapılacak yatırımlar müzakere edildi.

Heyet daha sonra, Gölkent mahallesi Büyük Akgöl mevkiinde incelemelerde bulundu.

FERİZLİ TURİZMİNİ CANLANDIRACAK

İl Başkanı Tever, Ferizli’mizin Turizm potansiyelini harekete geçirmek için Büyük Akgöl’de yapılan tesisleşme ve proje çalışmalarını incelediklerini belirterek, inşallah sağlık, eğitim ve kamu alanında yapılacak yatırımlarla Ferizli’miz yeni bir çehreye kavuşacak,” diye konuştu.

YAVUZ’DAN DESTEK

Akgöl için Sakarya’da gün yüzünü çıkarılması gerekli gizli kalmış bir güzellik vurgusu yapan Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, göl çevresinin güzelleştirilmesi amacıyla hazırlanan projeye gerekli desteğin verileceğini ve gölün turizme kazandırılacağını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Ferizli önümüzdeki dönemde gelişen sanayisinin yanı sıra tarım ve turizmi ile güçlü bir potansiyele sahip olacak” dedi.

EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Projeye tam destek veren Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve İl Başkanı Yunus Tever’e teşekkür eden Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Büyük Akgöl’ün etrafında güzel bir proje üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Buranın bitmesi ile ilçe halkımız hem güzel bir piknik ve yürüyüş alanına kavuşmuş olacak, hem de Ferizli’miz doğa ile iç içe yeşili bol olan güzel bir manzaraya ev sahipliği yapacak. Ferizli ilçemiz doğayla iç içe çok farklı bir güzelliğe bürünecek olup, vatandaşlarımız dinlenmek ve hoşça vakit geçirmek için gidebilecekleri bir mekâna kavuşmuş olacak” dedi.

KAHVEHANE SOHBETİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ile birlikte kahvehane ziyaret ederek, vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra vedalaşarak ayrıldılar.

 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net