1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yaraları sarma vakti

25 Ocak 2020 - 20:55, Cumartesi
Yaraları sarma vakti
Elazığ'da yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından ülkenin dört bir yanından afetzedeler için yardım toplanıyor. Akyazı Belediyesi de afetzedeler için yardım kampanyası başlattı.

Belediyeden yapılan açıklamada, deprem bölgesine battaniye, elektrikli ısıtıcı, kullanılmamış kıyafet ve temizlik malzemeleri başta olmak üzere yapılacak yardımların Akyazı Belediyesi Ek Binası altındaki Hayır Çarşısına ulaştırılması istendi. Yardımda bulunmak isteyenlerin irtibat telefonu aracılığıyla da yetkililere ulaşabileceği ifade edildi. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; ‘’Deprem felaketini yaşayan Akyazı halkı olarak bu acının ne olduğunu iyi biliyoruz. Dün bizlere yardım eli uzatılmıştı. Bugün sıra bizde.Tüm hemşerilerimden yardıma katkıda bulunmalarını, felaketzede vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu güçlü olarak hissettirmelerini özellikle istirham ediyorum’’ dedi.


Haydi Akyazı Yaraları Sarma Vakti…
Yardım İrtibat Telefon :
Çözüm Masası : 444 9 054
Sosyal İşler Müdürlüğü : 0 533 153 55 45 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net