1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Onlarca hastaya ayını saatte randevu

25 Ocak 2020 - 20:30, Cumartesi
Onlarca hastaya ayını saatte randevu
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aynı saatte onlarca hastaya ultrason çekim randevusu verilince gerginlik yaşandı.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tıbbi görüntüleme merkezinden ultrason için randevu alan hastalar büyük şok yaşadı. Sabah 09;00 ile 11;00 saatleri arasında onlarca hastaya ultrason randevusu verildi. Hastanede bulunan vatandaşlardan biri şu ifadelere yer verdi, “Hastanede oldukları için sabah 08.30’dan itibaren hastaneye giden vatandaşlar beklemeye başladı. İki saat arasında ultrason çektireceklerini planlayan hastalar saatler 11.30 olmasına rağmen kendilerine sıra gelmediğini görünce sebebini sordu. Görevli personel çok sayıda hastaya aynı saat dilimine randevu verildiğini ve beklemeleri gerektiğini söyleyince ortam gerildi. Tıbbi görüntüleme cihazları ihaleyle alınmış ve ihaleyi alan şirket daha çok kazanmak isteyebilir. Ancak bu sistemi denetlemek kimin elinde? Hastalıkla boğuşan insanların birde bu sıkıntıları yaşaması Allah’tan reva mı?”

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net