1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Üzerime yürüdüler

23 Ocak 2020 - 22:32, Perşembe
Üzerime yürüdüler
CHP milletvekili Engin Özkoç, geçtiğimiz günlerde Sapanca'da tekrar başlayan teleferik çalışmaları ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sapanca'da bir süre önce durdurulan teleferik çalışmaları yeniden başladı.

Çalışmaların başlaması bölge halkı tepki gösterirken, alana CHP milletvekili Engin Özkoç da alana giderek vatandaşlara destek verdi. Özkoç çalışmaları da durdurmak isterken, şantiye işçileri ile tartışmıştı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özkoç,bir grubun üstüne yürüdüğünü belirtti. Özkoç paylaşmınıda, " Sapanca'da yapılan teleferik projesi alanında itirazlarımı yaparken bir grup "1000 kişiyle gel" diye üzerime yürüdü. Söz konusu Sapanca'ysa, Sakarya'ysa, söz konusu ülkemin, insanımın menfaatiyse, kimsenin tehdidine boyun eğmem. Sonuna kadar mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net