1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

23 Ocak 2020 - 00:52, Perşembe
SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Müftüoğlu, şehri küçümseyen paylaşımlarıyla bir döneme damga vuran Bezci’nin Kent Konseyinde olmasına sert tepki gösterdi.

KÜÇÜMSEYEN PAYLAŞIMLAR

İşadamı Bünyamin Müftüoğlu, daha önceden Sakarya’yı küçümseyen paylaşımlar yapan Sakarya Üniversitesi profesörü Bünyamin Bezci’nin Kent Konseyi’ne seçilmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bu yorumu yapan zat Sakarya Kent Konseyine yazılmış. Harikasın Sakarya. Sana söven baş tacı oluyor” ifadelerine yer verdi. Prof. Dr. Bezci, daha önceden de birçok tartışma ile kamuoyunda kendine yer bulmuş ve özellikle İstanbul seçimlerindeki tavrı ile eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Sakaryalı vatandaşların şehri küçümseyen paylaşımları olan Bezci’nin Kent Konseyine yazılmasına tepki göstereceği öngörülüyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net