1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Tarifesi olmayan ceza alacak

22 Ocak 2020 - 23:42, Çarşamba
Tarifesi olmayan ceza alacak
Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası, fiyat tarifesi olmayan kahvehane ve çay ocaklarına kanuni işlem yapılacağını duyurdu.

Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptığı açıklamada, çay ve kahve fiyatlarına yapılan zam sonrası yeni fiyat listesini yayımladı.  Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Üstün; "İlçemiz Merkez ve Mahallelerinde Kahvehane ve Çay ocağı işleten üyelerimizin odamıza vermiş oldukları yeni fiyat tarifelerle ilgili dilekçeler yönetim kurulumuzca görüşülmüş olup, yeni Fiyat tarifeler Akyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizce onaylanarak, 15.01.2020 tarihinden itibaren 1 TL olan çayın 1,5 TL, kahvenin ise 3 TL olarak yeniden belirlendi. Belirtilen fiyatın altına veya üstüne çıkılmasının kesinlikle yasak olduğunu ve işyerlerinde tarifesi olmayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır  " dedi.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net