1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Okul takımlarının başarılarını önemsiyoruz

22 Ocak 2020 - 23:13, Çarşamba
Okul takımlarının  başarılarını önemsiyoruz
Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı-Uluslararası Bocce Konfederasyonu (CBI) Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, beraberindeki heyetle birlikte Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret etti.

TAKIMLARIN BAŞARISI

İlk olarak Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ile Yönetim Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir’in misarifi olan Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz, kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür ederek Federasyonun çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Harita yardımı ile yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan Oryantiring sporunun, farklı arazi koşullarında genellikle ormanlık arazide yapıldığını ifade eden Başkan Akyüz, Federasyon olarak ilimizdeki projeler üzerine Vali Nayir ile fikir alışverişinde bulunurken, Sakarya’da özellikle okul takımlarının başarılarını çok önemsediklerini belirtti.

FAALİYETLER DÜZENLENİYOR

Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyarette bulunan Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı-Uluslararası Bocce Konfederasyonu (CBI) Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen’i makamında ağırladı. Federasyon ve Konfederasyon Başkanlıklarının yanı sıra Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanlığı görevini de yürüttüğünü ifade eden Doç. Dr. Türkmen, Federasyon olarak sporun her dalında adını sıklıkla duyuran Sakarya gibi bir şehirde Bocce Bowling ve Dart alanında saha ile ulusal yada uluslararası faaliyetler düzenlemek istediklerini, bu konuda başta Sayın Valimiz olmak üzere ilgili yetkililerle istişare etmek için Sakarya’da bulunduklarını söyleyerek Federasyonun çalışmaları ve faaliyetleri hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

BÜYÜK BİR MEMNUNİYET

Federasyon Başkanları ve Yöneticilerinin ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakaryalı sporcularımızın ilimizi ve ülkemizi çok farklı alanlarda temsil etmelerinin kendileri için gurur verici olduğunu,  çok geniş bir yelpazede sporun her branşının bulunduğu Sakarya’da yapılacak olan her türlü faaliyete destek vermeye gayret gösterdiklerini belirtti.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net