1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İl başkanlığı için süreç başladı

18 Ocak 2020 - 23:43, Cumartesi
İl başkanlığı için süreç başladı
Gelecek Partisi Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı Ayhan Sefer Üstün, Nuray Sağıroğlu, bir otelde Adapazarı'nda gazetecilerle bir ara geldiler.

İSTİŞARE TOPLANTISI

Gelecek Partisi İl Başkanlarını belirlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte 12 il başkanını belirleyen Gelecek Partisi, Sakarya İl Başkanlığı için de süreci başlattı. Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, bu kapsamda istişarede bulunmak üzere Sakarya'ya geldi. Yamalı, istişare toplantısı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, istişareler sonucunda tek isim konuşulursa onun görevlendirileceğini, birden çok isim ortaya çıkarsa seçim yapılacağını söyledi. Partinin kurucuları arasında yer alan Ender Serbest toplantı sonrasında yaptığı açıklamada ''Bugün il başkanlığı ataması için bir araya geldik Fikirler alındı, adaylar tanıtıldı ve isimler yazıldı... Emeği geçen Kurucu Üyelerimize, Ankara’dan gelen misafirlerimize ve tüm Sakaryalı gönül dostlarımıza minnettarız' dedi.

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net