1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Esnafa deterjanlı su uyarısı!

16 Ocak 2020 - 18:16, Perşembe
Esnafa deterjanlı su uyarısı!
Çark Caddesi'nde bulunan iş yerleri her sabah dükkanlarını temizledikleri deterjanlı suyu caddede bulunan ağaçların altına dökünce bir çok ağaç kuruma noktasına geldi.

ESNAFA CEZA UYGULANACAK

Deterjanlı suyu dökmeye devam eden esnafa ceza uygulanacak. Çark Caddesinde bulunan yüzlerce esnaf her sabah dükkanlarını temizliyor. Dükkanlarını deterjanlı su ile temizleyen esnaf daha sonra deterjanlı pis suyu lavobaya boşaltmak yerine cadde üzerinde bulunan ağaçların altına boca ediyor. Bir çok ağacın kuruma noktasına geldiği caddede bu duruma Büyükşehir Zabıtası el attı. Hem pis koku hemde deterjan içeren atık suların ağaç diplerine dökülmemesi konusunda esnaf uyarıldı. Durumun devam etmesi halinde ihlal eden esnafa ceza uygulanacağı açıklandı

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net