1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Şehit yakınına büyük saygısızlık

16 Ocak 2020 - 16:18, Perşembe
Şehit yakınına  büyük saygısızlık
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Çolak, halk otobüsü şoförü tarafından şehit annesine rencide edici sözler kullanıldığı ve daha sonrasında şehit annesinin otobüsten şoför tarafından indirildiğini iddia etti.

RENCİDE EDİCİ SÖZLER

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Çolak, geçtiğimiz günlerde Orta Garaj'dan Akarca- Söğütlü otobüsüne binen şehit annesine otobüs şoförü tarafından rencide edici sözler sarf edildiği iddia edildi. Şehit yakınlarına özel kimlik kartı ve ücretsiz seyahat kartı verildiğini söyleyen Çolak, şehit annesinin otobüs şoförüne kartını gösterdiğini, şoförün de anneye, " ben sizi taşımak zorunda mıyım arka tarafa geç" sözlerini söylediğini belirtti ve şoförün şehit annesini otobüsten indirdiğini iddia etti.

KAPIDA BEKLETİLDİ

Bunun üzerine Ulaşım Daire Başkanından randevu aldığını ve konuyu görüşmek için daire başkanına gittiğini söyleyen Çolak, randevu almasına rağmen sekreter tarafından kapıda bekletildiğini belirtti. Konu hakkında hukuki süreç başlattıklarını söyleyen Çolak, "Şehit annesinin sorununu çözmek için geldim ve benimde bir gazi olduğum göz önünde bulundurulursa daire başkanı bir gaziye verdiği randevuya gelmez personeli ise Şehit annesini rencide eder. Annemiz bu vatan için evladını şehit verdi, biz bu vatan için gazi olduk. Bizlere verilen değer ve önem gözler önünde, bu olayın suçlusu bulunup gerekli işlemlerin yapılması için hukuki süreç için hazırlığımızı yapmaktayız ve suç duyurusunda savcılığa bulunacağız" dedi.


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net