1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Çetin, mazbatasını aldı

15 Ocak 2020 - 18:11, Çarşamba
Çetin, mazbatasını aldı
Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığına seçilen Ayşe Füsun Çetin eski başkan Fatma Kurtuluştan görevi devraldı. Çetin, yönetimi ile birlikte Sakarya adliyesine giderek mazbatasını aldı.

GÖREVİ DEVRALDI

Geçtiğimiz günlerde CHP’de gerçekleştirilen ilçe kongresinde Ayşe Füsun Çetin 165 oy alarak Adapazarı ilçe başkanlığına seçilmişti. Eski ilçe başkanından görevi devralan Ayşe Füsun Çetin yönetimi ile birlikte Sakarya Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı. Çetin, “Fatma kardeşime bugüne kadar yapmış olduğu işlerden dolayı teşekkür ediyorum. Partimizde sen, ben, o yok biz varız. Biz olduğumuz zaman hem Adapazarı’nda, hem Sakarya ’da, hem Türkiye’de çok şey değişecek.  Biz olmayı başaracağız.  Arkadaşımızın gösterdiği performansın bir tık, iki tık üzerine çıkarıp CHP’nin başarı çıtasını yükseltip hem Adapazarı’nı, hem Sakarya’yı hak ettiği aydınlığa hep beraber kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

İKİNCİ YUVASI

Yeni seçilen başkana tebriklerini ileten Fatma Kurtuluş, “Yeni seçilen ilçe başkanımız ve onun ile görev alan kurul arkadaşlarımıza sonsuz başarılar diliyorum. Parti hepimizin ikinci yuvası hepimiz emek veriyoruz tek gayemiz var yarınlar için inandığımız güzel gelecek için CHP’ni en ileri noktaya taşımak.  Geçmişte de görevler yaptık partimize katkı sunduk 2 yıl boyuncuda tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız ile beraber siz partililerimizin desteği ile de partimize hizmet etmeye çalıştık. Seneler sonra bir meclis üyesi ile taçlandırdık bu bir yukarı çıtadır inanıyoruz ki bundan sonraki hedef hem belediye başkanlıkları hem de özlediğimiz iktidar için milletvekilleri ile beraber bu başarıyı taçlandırmak. Tabi ki kolay değil zorlu görev ama ben kendim adıma ve tüm yönetici arkadaşlarım adına başkanımıza söz veriyorum onun bize vereceği her görevde partimiz adına sonsuz tereddütsüz görev bilerek yanına olacağım. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun kendisine ve yönetime başarılar diliyorum” dedi.


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net