1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Başkanlık yarışına girecek

12 Ocak 2020 - 17:57, Pazar
Başkanlık yarışına girecek
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre süreci devam ediyor. Ecevit Keleş yeniden il başkanlığı yarışına gireceğini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde ilçe kongreleri tamamlandı. İl kongresinin belirleyicisi olacağı konuşulan Adapazarı’nda Ayşe Füsun Çetin iki oyla seçimi kazandı. CHP’de gözler şimdi il kongresine çevrildi. Mevcut İl Başkanı Erdoğan Isır’ın ilk rakibi de belli oldu. Daha önce CHP İl Başkanlığı görevinde bulunan Ecevit Keleş “yarın sabahtan itibaren çalışmalara başlıyorum” diyerek il başkanlığı yarışına gireceğini açıkladı. CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı da olan Ecevit Keleş’in Adapazarı İlçe Başkanlığı seçiminde Fatma Kurtuluş ile hareket ettiği biliniyordu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net