1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Hüseyin amca için birlik vakti!

7 Ocak 2020 - 09:55, Salı
Hüseyin amca için birlik vakti!
Dün Akıncılar Mahallesi'nde, Berber Sokak'ta tek katlı bir evde çıkan yangında evi yanan Hüseyin Nefesoğlu'na, sosyal medya platformu Twitter'da yardım çağrısı başlatıldı.

SOSYAL MEDYA

Dün Akıncılar Mahallesi'nde, Berber Sokak'ta tek katlı bir evde çıkan yangında evi yanan Hüseyin Nefesoğlu'nun yardımına sosyal medya koştu. Evi yandıktan sonra evine acılı bir bakış atan Nefesoğlu'na sosyal medyada yardım çağırısı yapılıyor. Bu soğuk kış gününde evsiz kalan adam için yardımseverler sivil toplum kuruluşlarını sanatçıları ve iş adamlarını sosyal medyada etiketleyerek yardım çağrısında bulundu.

YARDIM ÇAĞRISI

Evinin kullanılmaz hale geldiği gördüğünde gözyaşlarına engel olamayan Nefesoğlu,  "Sosyal yardımlaşmayla geçiniyordum. 217 lira alıyorum. O parayla da yiyecek içecek alıyordum." ifadelerini kullanmıştı. Bu cümleler üzerine bir sayfa sosyal medya üzerinden yardım çağrısı yaparak AHBAP Derneği'ni, sanatçı Haluk Levent'i ve Sakaryaspor taraftar grubu Tatangaları etiketleyerek evsiz adama yardım edilmesi gerektiğini belirttiler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net