1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yeni projelerle yola devam edeceğiz

6 Ocak 2020 - 12:57, Pazartesi
Yeni projelerle yola  devam edeceğiz
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya’nın da bağlı bulunduğu Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, Bölge Müdürü Turgay Çolak’ı makamında ziyaret etti.

ULAŞIM ALTYAPISI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya’nın da bağlı bulunduğu Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, Bölge Müdürü Turgay Çolak’ı makamında ziyaret etti. Daha ulaşılabilir bir Sakarya idealiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden İl Başkanı Tever şu ifadelere yer verdi: “Sakarya’mızın ulaşım altyapısı olarak çözüm beklediği ve tamamlanması gereken kısımları görüşmek üzere bugün Karayolları Bölge Müdürümüzü ziyaret ettik. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın Sakarya’mızda devam ettiği çalışmalarla ilgili Sayın Bölge Müdürümüzle görüş alışverişinde bulunduk. İlçelerimizde yapılması planlanan çalışmalarla ilgili gelinen son durumu ve projelerin takvimine ilişkin süreçleri hakkında görüştük.

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

Karayollarımız tarafından otobandan şehrimize yeni bir giriş sağlayacak olan projeyle birlikte Erenler Pekşenler kısmından şehrimize yeni bir giriş kapısı açılarak, yeni bir ulaşım ağı oluşturulacak. Kuzey Marmara Otoyolu ile ilgili çalışmalar gece gündüz demeden hızla devam ediyor. Allah’ın izniyle otoyolun kalan kısmı 2020 yılının sonunda tamamlanarak Akyazı kavşağına bağlanacak. Proje nihayete erdikten sonra ilimizin çehresi yeni bir yüze kavuşarak daha ulaşılabilir bir Sakarya kimliği ortaya çıkacaktır. İnşallah 2020 yılında ulaşım konusunda şehrimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine önemli yatırımları sunacağız. Yeni yılda yeni hizmetler ve yeni projelerle yola devam edeceğiz. Her alanda örnek çalışmalara imza atacak, şehrimizin ulaşım geleceğini garanti altına almak için elimizden gelen çabayı göstererek gerekeni yapacağız.”


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net