1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Vatandaşların apart tedirginliği!

4 Ocak 2020 - 13:26, Cumartesi
Vatandaşların apart tedirginliği!
Sayısı hızla artan günlük kiralık evler otellerle yarışır duruma geldi. Sosyal medyada sürekli paylaşım yaparak müşteri bulmak isteyen ev sahipleri mekan olarak genellikle Serdivan’ı tercih ediyor.

SAYILARI ARTIYOR

Sayısı hızla artan günlük kiralık evler otellerle yarışır duruma geldi. Sosyal medyada sürekli paylaşım yaparak müşteri bulmak isteyen ev sahipleri mekan olarak genellikle Serdivan’ı tercih ediyor. Günlük 100 ila bin TL arasında değişen fiyatlarla kiralanan bu evlere talep oldukça yüksek. Adeta bir otel gibi çalışan ve ticari işletme statüsünde olmasına rağmen mesken görülen daireler daha çok toplu konutlarda yer alıyor. Serdivan’da sayısı oldukça yüksek olan günlük kiralık apartlardan vatandaşlar şikayetçi.

ÖNLEM ALINDI

Günlük ve saatlik olarak kiralanabilen konutlardan günde en az 100 lira gelir elde edildiğini, günlük konutun ayda minimum 3 bin lira kira getirisi sağladığını öğrenildi. Sosyal medyada paylaşımlar yapılarak müşteri bulan ev sahipleri artık günlük kiralamaları gizlemeyerek müşteri topluyorlar. Serdivan’da bu evlerin sayısının artmasıyla o muhitte yaşayan vatandaşlar günlük kiralık apartlara bir önlem alınması gerektiğini belirttiler. Genellikle fuhuş amaçlı kullanılan bu evler Serdivan'da ilgi gördüğü de bir gerçek.

 

 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net