1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Durumu kötüye gidiyor

1 Ocak 2020 - 18:20, Çarşamba
Durumu kötüye gidiyor
Sakarya Valiliği onaylı başlatılan yardım kampanyası sonucunda tedavisi için gerekli ilacı 2’nci kez yurt dışından getirtilen Yusuf Bozkurt, akciğerlerindeki sorun yüzünden yoğun bakım servisinde uyutuluyor.

 

NE OLMUŞTU?

Adapazarı İlçesinde yaşayan Bozkurt ailesinin en küçük çocukları olan Yusuf Bozkurt, doğduktan sonra Fosfor Metabolizması Bozukluğu teşhisi konularak yoğun bakıma alınmış ve yaklaşık 7 ay boyunca yoğun bakımda kalmıştı. Sakarya Valiliği tarafından başlatılan kampanya ile 58 Bin Euro bedelli ilacı alınarak yoğun bakımdan çıkartılan minik Yusuf’un yeniden aynı ilacı kullanması gerektiği öğrenilmiş ve Sakarya Valiliği tarafından tekrar kampanya başlatılıp ilaç için gerekli para toplanmış ve ilacı getirilmişti.

“CİĞERLERİ ÇOK KÖTÜ”

Sakarya Valiliği tarafından başlatılan kampanya kapsamında minik Yusuf Bozkurt’un tedavisi için gerekli para toplanırken, Yusuf’un şuanda ciğerlerinden nefes almakta zorlandığı için yoğun bakım servisinde yattığı ve doktorlar tarafından uyutulduğu, tansiyonu sürekli olarak çıktığı için yurt dışından getirtilen ilacını kullanamıyor. Anne Naciye Bozkurt; “ Yusuf yoğun bakımda, tansiyonu çok çıkıyor doktorlar ayarlamaya çalışıyor. Ciğerleri çok kötü, bekliyoruz.” dedi.


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net