1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Özkoç ile Gökçek arasında gerginlik!

1 Ocak 2020 - 11:02, Çarşamba
Özkoç ile Gökçek  arasında gerginlik!
Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek arasında FETÖ polemiği yaşandı. Özkoç ve Gökçek'in birbirlerine karşı sert ifadeleri dikkat çekti.

HEDEF GÖSTERMİŞTİ

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Fox Haber’e verdiği röportajda FETÖ’cü suçlamaları ile ilgili görevden alınan Melih gökçek’i ve Bülent Arınç’ı hedef göstermişti. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kişisel sosyal medya hesabından Engin Özkoç’a cevap verdi. Gökçek paylaşımında sert ifadeler kullanırken Özkoç’a ‘’ Bak üflerim havan kalmaz’’ ifadesini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN

Melih Gökçek Engin Özkoç’a sosyal medyadan şunları yazdı ‘’Bugün baktım chp grup başkan vekili engin erkoç, büyük havalarda esmiş...bak üflerim havan kalmaz... sen kendi haline bak... sana bu cesareti feto mu verdi? sana bu aklı feto mu verdi? başkası mı verdi bilmiyorum... duyduğum doğruysa feto hasta...ortada kalma…'' ifadelerini kullandı.

VİDEO PAYLAŞTI

Paylaşımında bir video paylaşan Gökçek, iddiaya göre FETÖ firarileri ile Engin Özkoç’un fotoğraflarının bulunduğu, bir haber sitesinin haberlerinin alıntılandığı video paylaştı. Videonun sonunda şu ifadeleri kullandı; ‘’Bak Engin Özkoç, Melih Gökçek’den sana tavsiye, camdan evin varsa başkasına taş atma…’’ sözlerini kullandı. Videonun sonuna ise ‘’devam edecek’ yazarak bitirdi.

SERT CEVAP

Melih Gökçek’in paylaşımından sonra Sakarya milletvekili Engin Özkoç da sert bir şekilde kişisel sosyal medya adresinden cevap verdi. Özkoç Melik Gökçek’i etiketleyerek şu paylaşımı yaptı ‘’ ''Melih Gökçek, Kafanı çarptığın kayaya dikkat et! Kafan dağılmasın!.’’


 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net