1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Hüsn-i Hat’ın en güzel örnekleri OSM’de

26 Aralık 2019 - 15:41, Perşembe
Hüsn-i Hat’ın en güzel örnekleri OSM’de
Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri Sanatçı Mustafa Cemil Efe’nin ‘Hazan ve Bahar’ adlı Hüsn-i Hat sergisiyle devam etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri Sanatçı Mustafa Cemil Efe’nin eserlerinden oluşan ‘Hazan ve Bahar’ adlı Hüsn-i Hat sergisiyle devam etti. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen sergiye Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel ve çok sayıda sanatsever katıldı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, ‘Hazan ve Bahar’ adlı Hüsn-i Hat sergisi 19 Ocak Pazar gününe kadar sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır. Sergimize katılan ve katılacak olan misafirlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net