1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Cengiz Aytmatov’un edebi mirası OSM’de konuşulacak

26 Aralık 2019 - 12:22, Perşembe
Cengiz Aytmatov’un edebi mirası OSM’de konuşulacak
Büyükşehir Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri 27 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek ve Prof. Dr. Abdulvahap Kara’nın konuşmacı olarak katılacağı ‘Cengiz Aytmatov ve Türk Dünyasına Edebi Mirası’ isimli konferans ile devam edecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, 27 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek ‘Cengiz Aytmatov ve Türk Dünyasına Edebi Mirası’ isimli konferans ile devam edecek. Ofis Sanat Merkezi’nde saat 19.00’da düzenlenecek programa Prof. Dr. Abdulvahap Kara konuşmacı olarak katılacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Prof. Dr. Abdulvahap Kara’nın katılacağı “Cengiz Aytmatov ve Türk Dünyasına Edebi Mirası konulu konferansımıza tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net