1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Okul müdürleri çocukluk anılarını yaşadı

21 Aralık 2019 - 15:25, Cumartesi
Okul müdürleri çocukluk anılarını yaşadı
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hafta boyunca düzenlediği ‘Eğitim Liderliği’ programının son gününde okul müdürleri geleneksel oyunları oynayarak çocukluk günlerini yaşadılar.

4 günlük eğitim liderliği programı sonunda Serdivan ilçesindeki Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri'nde bir araya gelen müdürler, oluşturdukları takımlarla mendil kapmaca, yakan top, çuval yarışı, yumurta yarışı gibi oyunları oynadı.

Eğitimin teorik kısmını tamamladıktan sonra geleneksel oyunlar için biraraya geldiklerini belirten İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi, birlikte iş yapabilme, birbirlerini anlayabilme, okuldaki farklılıkları öne çıkarabilme becerilerinin gelişmesi düşüncesiyle sahada geleneksel oyunları hep birlikte oynadıklarını ifade etti.

Güvendi, etkinliğin farklı ve güzel olduğuna işaret ederek verim alacaklarına inandığını sözlerine ekledi.

Spor kıyafetleriyle yeşil sahada buluşan okul müdürleri çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdiklerini, bütün okul müdürleriyle kaynaştıklarını ve keyifli vakit geçirdiklerini anlattılar. 

Etkinlik sayesinde çocukluklarının ortaya çıktığını da ifade eden okul müdürleri; "Bu eğitimin birçok il de örnek olacağını düşünüyoruz. Enerjimizi attık arkadaşlık ilişkilerimizi arttırdık. Çocukluğumuzun oyunlarıyla yıllar sonra buluşmamız bizim için güzel bir enerji oldu. Bugün bütün müdürlerimizle birlikte bir takım, bir ekip ruhu halinde çalışmayı hedeflemiş olduk. Bir ekip ruhuyla çalıştık beraberce çocukluğumuzun oyunlarını oynamış olduk.” şeklinde konuştular.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net