1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SIR’ sanatseverleri ağırlıyor

19 Aralık 2019 - 13:15, Perşembe
SIR’ sanatseverleri ağırlıyor
Dilşad Atasoy ve Günsu Saraçoğlu’nun ‘Sır’ isimli kişisel resim sergisi 13 Aralık 2019 – 13 Şubat 2020 tarihleri arasında Sapanca A Dıamond Oteli Sapanca’da sergileniyor.

YOĞUN KATILIM

Bölgede görev yapan kamu yöneticileri de Atasoy ve Saraçoğlu’nu yalnız bırakmadı.

Serginin açılışına; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniv. Turizm Fak. Dekan Yardımcısı Ebru Özlem Bilgin, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Öğretim Görevlisi Servet Sezgin, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cengizhan Günesen, Fotoğraf Eğitmeni Cihat Çavdar Müjgan, NG Sapanca Genel Müdürü Tezcan Özdemir ve Portakalçiçeği Sanat Kolonisinin kurucu Ahmet Şahin ve Ceo'su Sevgili Hakan Korpi'ye teşekkür edildi. 

Haberin Fotoğrafları

SIR’ sanatseverleri ağırlıyor

SIR’ sanatseverleri ağırlıyor

SIR’ sanatseverleri ağırlıyor

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net