1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Karasu’da çalışmalar devam ediyor

13 Aralık 2019 - 17:48, Cuma
Karasu’da çalışmalar devam ediyor
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde başlattıkları sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Aziziye Mahallesi Eski Hastane Caddesinde asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler bir taraftan kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan da mahalle ara bağlantı yollarının asfalt çalışmalarını yapıyorlar.

Aziziye Mahallesinde önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Aziziye Mahallemiz 323. ve 324. Sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Tamamlanan sıcak asfalt çalışmalarımızı ve devam eden kaldırım düzenleme çalışmalarımızı yerinde inceledik. Hava şartlarının elverişli devam ettiği sürece çalışmalarımız devam edecektir. Tüm ekiplerimizle, tüm sorumlularımızla sahadayız. Durmadan, yorulmadan söz verdiğimiz gibi Karasu için hizmete devam edeceğiz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar, yapacağımız çalışmaların teminatıdır” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net