1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

MHP Büyükşehir’de bunları dile getirdi

10 Aralık 2019 - 10:25, Salı
MHP Büyükşehir’de bunları dile getirdi
MHP Büyükşehir Meclis Grup başkanvekili Erbay Kayatürk, bugün yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısında Bileciler ve Solaklar mahallesinde yaşanan ulaşım sıkıntısını dile getirdi.

Mahalle dolmuş durağının yerinin yanlışlığını ve güzergahın mahalle merkezine ters bir noktadan çizildiğini ifade ederek incelenip halka faydalı bir güzergah oluşturulmasını talep etti.

Ayrıca mahalle aralarında bulunan pasif yeşil alanların bakımlarının yapılarak, çöp dolu ve bakımsız olanların temizlenmesi gerektiğini söyledi. Buraların yazın haşerat yuvası ve bazılarınında alkol ve uyuşturucu bağımlıları tarafından mesken edindiği şikayetlerini gezdiğimiz mahallelerden bilgi olarak alıyoruz dedi.

Son olarak acil durumlarda gerek yolculara gerek diğer vatandaşlara müdahale edebilmek adına otobüs şöförlerine ilk yardım sertifikası aldırılmasını teklif etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net