1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Tedavi olan hastadan plaketli teşekkür

4 Aralık 2019 - 21:16, Çarşamba
Tedavi olan hastadan plaketli teşekkür
Dünya Engelliler Farkındalık Gününde Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, Hendek Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Bölümünde tedavi olan bir hastanın sağlık ekibine memnuniyetini ifade eden duygularına tercüman oldu.

Hendek Hastanesi Fizik Tedavi Kliniğinde tedavi görmekte olan Yeliz Sanatçı isimli hasta kendisine gösterilen ilgi, yaklaşım ve fizyoterapi uygulamalarından büyük memnuniyet duyarak, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Merve Denizli ve Fizyoterapist Miraç Çamur’a plaket taktim ederek teşekkür etti.

Hastanede gerçekleşen memnuniyet buluşmasına, Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Burcu Başaran Güngör, Hendek Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Hasan Samet Güngör, Dr. Halil İbrahim Gökbulut ve İlçe Sağlık Müdürlüğünden Deniz De Asis ve Ebru Gürlü ile Hendek Fizik Tedavi Ünitesi sağlık çalışanları katıldı.

Tedavi gören hastanın memnuniyetini dile getirdiği programda, yaşamsal zorlukları ve engelleri olan bireylerin deşifre edilmeden yaşamlarını kolaylaştıracak uygulamaların hayata geçirilmesi ve empati duygularıyla gururlarını incitmeden sosyal hayata katılımının sağlanması konusunda çalışmalar yapılmasının önemi vurgulandı.

Sağlık kurumlarının sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarıyla engellinin hayatını kolaylaştırıcı uygulamalara destek olmasının önemli olduğu ifade edilirken, toplumsal değer ve kabul görme noktasında kurumların eşgüdümlü olarak hizmet etmesinin en değerli hizmet olduğu kaydedildi. İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Burcu Başaran Güngör, emek veren ve görevini özveriyle gerçekleştiren sağlık çalışanlarına en değerli ödülün hasta memnuniyeti olduğunu dile getirerek “Her zaman söylediğimiz gibi hepimiz birer engelli adayıyız. Engelleri duygu ve yürekten kaldırmakla başlayalım. Engelli vatandaşlarımızı bir güne sığdırmadan, her gün onların gözlerinde insan olmanın mutluluğunu hissedelim.” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Tedavi olan hastadan plaketli teşekkür

Tedavi olan hastadan plaketli teşekkür

Tedavi olan hastadan plaketli teşekkür

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net