1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Turnuvadan başarıyla döndüler

3 Aralık 2019 - 19:47, Salı
Turnuvadan başarıyla döndüler
Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü Bedensel Engelli Masa Tenisi Takımı, PİKDER ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteği ile 29 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katıldı.

Bedensel Engelliler İl Temsilcisi Selim Özen, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği Pikder’in desteğiyle şampiyona katılan Yenihayat Paralimpik Masa Tenisi Takımı sporcuları Göktuğ Özkılıç, Yasin Tekin, Selim Dereli ve Ecrin Vidin’den oluşan takım turnuvada Sakarya’yı temsil etti. Turnuva da dereceye giren 6.  klasman sporcusu Ecrin Vidin Türkiye üçüncüsü olarak önemli bir başarı kazandı. Ayrıca Ecrin Vidin 6-7 yaş klasmanı karma takımlar mücadelesinde de Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

17 Kasım Pazar tarihinde İl Masa Tenisi Temsilciliği ve İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği (PİKDER) tarafından organize edilen, 22 takımın katıldığı turnuva ile Yenihayat Paralimpik Spor Kulübüne destek olunmuştu. Sporcularda Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katılarak hem spor yapma hem de sosyalleşme imkânı yakaladı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net