1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Evren gitsin Millet gelsin

3 Aralık 2019 - 19:28, Salı
Evren gitsin Millet gelsin
Evrenköy mahalle sakinleri belediye meclisinde gündeme gelen mahalle ismi değişikliği ile ilgili MHP Adapazarı ilçe teşkilatını ziyaret etti.

2 Kasım Pazartesi günü yapılan Adapazarı belediye meclisi toplantısında, Evrenköy mahallesinin isim değişikliği konusu belediyenin gündemine gelmişti. İlgili madde Hukuk komisyonuna havale edildi.

Mahalleyi yakından ilgilendiren bu konu ilgili, MHP Evrenköy mahalle başkanı Selçuk Polat ve yönetimi mahalle sakinleri ile birlikte MHP Adapazarı ilçe başkanı Halil Hakan Oturak ile fikir alışverişinde bulundular.

Toplantı sonrası açıklama yapan MHP ilçe başkanı şunları söyledi:

 “1980 darbesinden en ağır şekilde etkilenen camia olan Milliyetçi Ülkücü hareket olarak, o günleri anımsatan bu ismin kaldırılmasından yanayız.

Yerine gelecek ismi de mahalle halkı belirlemek istiyor. Bizde onlara destek vereceğimizi söyledik. Darbe ile gelen milletin iradesi ile gitsin.

Bende darbeci zihniyetlere bir mesaj olması için mahalleliye bir isim öneriyorum “Evren” gitsin “Millet” gelsin”.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net