1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Ekrem Yüce Başkanımıza teşekkür ediyoruz

2 Aralık 2019 - 22:44, Pazartesi
Ekrem Yüce Başkanımıza teşekkür ediyoruz
Karapürçek Belediye Başkanı vekili Sefer Çoruhlu başkanlığında gerçekleşen, Aralık ayı meclis toplantısına açılış ve yoklama ile başlandı. Karapürçek Belediyesi’nin Aralık ayı meclis toplantısına alınan maddeler ile sonradan gündem maddesi olarak görüşülen maddeler belediye meclis üyelerinin tamamının oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Başkanı vekili Sefer Çoruhlu   meclis toplantı gündemine başlamadan önce yaptığı konuşmada hafta başında başlayan Ara tatil  eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan vekili Sefer Çoruhlu daha sonra şöyle devam etti “ Geçtiğimiz pazartesi günü ara tatil  2019-2020 eğitim ve öğretim yılının startını vermiş bulunuyoruz. İlçemize, ülkemize, halkımıza ve öğrencilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılımız hayırlı olsun. Bizlerde belediye olarak rutin çalışmalarımızın dışında ilçemizde öğretime ciddi anlamda destek veriyoruz. Kaymakamımız ve ilçe milli eğitim müdürümüz ile birlikte ilçemizdeki  eğitim  hizmetlerine  her anlamda destek sağlıyoruz. Burada eğitimin kalitesini yükseltmek öğrencilerimizin daha iyi koşullar da eğitim görmesi orta okul ve liseler de aldıkları eğitim ile iyi üniversitelere gitmelerinde yardımcı olacağımıza inanıyoruz. Okul dersliklerin ve okullarımızın fiziki ortamlarını iyileştirmek, araç gereç ve donanım ihtiyaçlarını karşılamada imkanlarımız ölçüsünde destek verdik ve vermeye devam edeceğiz  Yine okullarımızın bu yıl da  boya badana ve tadilat gibi yardımları da yaptığımızı belirtmek isterim. Bizim için eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır. Yapılan ve yapılacak bu çalışmalarda tüm çalışma arkadaşlarımla siz değerli meclis üyelerimizin de büyük katkı ve çabası var. Hepinize teşekkür ediyorum”

Ekrem Yüce başkanımıza teşekkür ediyoruz

  Sakarya büyükşehir belediyemiz tarafından ilçemizde altyapı ve doğal gaz çalışmaları önümüzdeki yıl bitmişti bazı mahallelerimizde asfalt sorunu vardı sağ olsun Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız sayın Ekrem Yüce bu konuyu ilettik hemen talimat vererek asfalt sorunumuzu Hal ettirdi kendilerine teşekkür ediyorum yine mahallerimizde asfalt yaması yapıldı şimdi ise kışa hazırlık yapıyoruz dedi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net