1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Rock dinleyicisine teşekkür ederim

21 Kasım 2019 - 14:39, Perşembe
Rock dinleyicisine teşekkür ederim
Müzik yaşantısını uzun yıllar Amerika ve Kanada gibi ülkelerde devam ettiren Gizem Saatçi, vatan hasreti yüzünden döndüğü ülkesinde çıkardığı tekli şarkılarıyla haklı beğeni topluyor.

Türk Tina Turner olarak bir anda dikkatleri toplayan Gizem Saatçi, “Farkındayım” isimli eseriyle de bu çıkışını hızlandırdı. Rock müzik dinleyicisinin kendini kısa bir zamanda sahiplenmesinden çok mutlu olduğunu ifade eden Gizem Saatçi “Ben vatanına aşık uğrunda canını düşünmeden verecek biriyim, yurt dışına açılma hevesindeki arkadaşlara yaşadığınız topraklar size yeter çok yanılırsınız uyarısını yapmak isterim. Ülkeme döndüğümde çok şaşırdım, özellikle Rock müzik dünyasında sessiz bir savaş yaşanıyor, Rock müzik çeşitli akıl almaz fikir ve kişilere hizmet eden bir tarz olarak verilmeye başlanmış satanizmle yan yana tutulan bir tarz olamaz ya da rock müzik yapan arkadaşlar, Türk olduğunu unutmuş simgesel kıyafetlerle mesaj peşine düşmüşler. Ben bir çağrı yapıyorum, hangi arkadaşım katılır bilmem ama Türk bayrağıyla şehit aileleri için bir konser verelim, her kes neyin ne olduğunu görsün” dedi. Sahnede şarkılara kattığı eşsiz yorumu yanında sivri diliyle de bilinen Gizem Saatçi, bıyık altından tarzındaki sanatçılara bir göndermede yapmayı ihmal etmedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net