1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Ailede Değişim süreci ele alınacak

14 Kasım 2019 - 14:42, Perşembe
Ailede Değişim süreci ele alınacak
İlim ve Hikmet Vakfı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Cuma Sohbetleri 15 Kasım Cuma günü 20.00’da gerçekleştirilecek ‘Cahilyeden-İslama Ailede Değişim konusuyla devam edecek. Prof. Dr. Adnan Demircan’ın konuşmacı olarak katılacağı programa tüm vatandaşlar davet edildi.

İlim ve Hikmet Vakfı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Cuma Sohbetleri devam ediyor. 15 Kasım Cuma günü İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan Demircan’ın konuk olacağı program saat 20.00’da başlayacak. İlim ve Hikmet Vakfı merkezinde gerçekleştirilecek programda Prof. Dr. Demircan ‘Cahilyeden-İslama Ailede Değişim’ konusunu katılımcılarla paylaşacak. İlim ve Hikmet Vakfı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “15 Kasım Cuma günü İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan Demircan’ın katılacağı programda ‘Cahilyeden-İslama Ailede Değişim’ konuşulacak. 20.00’da başlayacak ve vakfın konferans salonunda gerçekleştirilecek programa tüm ilgililer davetlidir. Ayrıntılı bilgi için 0553 836 87 22 numaralı telefonun aranabilir.”

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net