1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

11 Kasım 2019 - 13:01, Pazartesi
Şimşek Ailesi’nin mutlu günü
Asiye & Muzaffer çiftinin oğulları, başarılı ve genç iş adamı, siyasetçi Emre Şimşek ile Emine & Muhammet Tavlı çiftinin biricik kızları Mehbube Tavlı görkemli, muhteşem törenle, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin kıydığı nikâh töreninde, iyi dilek, dua ve tavsiyeleriyle dünya evine girdiler.

MHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP İl ve İlçe yöneticileri, Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve ekibi, iş ve siyaset dünyası, çeşitli denek başkanları ve yöneticilerinin katıldığı yoğun ilgi altında rüya gibi gerçekleşen, düğün töreninde genç çiftler sonsuz mutluluğa imza attılar. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin iyi dilekleri, duaları, tavsiye ve önerileriyle kıyılan nikâhın şahitliğini ise MHP Sakarya Milletvekili ve MHP Grup Başkan Vekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP İl Başkan Yardımcısı Fatih Şimşek, MHP Adapazarı ilçe Başkanı Halil Hakan Oturak yaptı. Genç iş adamlarımızdan siyaset camiasının parlayan yeni yüzü Emre Şimşek ile Mehbube Tavlı çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.

Haberin Fotoğrafları

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

Şimşek Ailesi’nin mutlu günü

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net