1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Barış Pınarı Harekatına destek

18 Ekim 2019 - 19:42, Cuma
Barış Pınarı Harekatına destek
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nden Barış pınarı harekatına destek

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DAEŞ terör örgütlerine karşı gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı sınır güvenliğimizin sağlanması, bölgede oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun engellenmesi ve Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunmasına yönelik önemli bir harekattır. Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla bölgenin istikrarı için gerçekleştirilen Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı gibi bugün de Barış Pınarı Harekatını, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği olarak destekliyoruz.

 Harekatın gayesi, ülkemizin sınır güvenliğine yönelik tehdit oluşturabilecek terör unsurlarının temizlenerek güvenli bölge oluşturulması, ülkesinden uzaklaşmak zorunda kalmış milyonlarca Suriyeli kardeşimize yaşam alanı açılarak güvenli bir şekilde yurtlarına dönmelerinin sağlanması ve Suriye'nin toprak bütünlüğünü tehdit eden terör unsurlarının temizlenmesidir.

 Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, terör örgütleriyle mücadele konusunda bölgede gerçekleştirdiği harekatlarda uluslararası hukuka ve evrensel değerlere uygun etik ilkeler çerçevesinde, sivillerin hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ortamı sağlamak suretiyle operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

 Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Barış Pınarı Harekatının başarıya ulaşmasını, her daim hayır yolunda mücadelesini sürdüren Mehmetçiğimizin muzaffer olmasını niyaz ediyoruz.

 Kamuoyuna saygıyla...

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net