1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Maça gitmek istiyorlar

14 Ekim 2019 - 15:23, Pazartesi
Maça gitmek istiyorlar
Özel eğitim gören öğrencilerin servisle stat önünden geçerken Sakaryaspor sloganları atması sosyal medyada kısa sürede on binlerce beğeni almıştı.

Özel eğitim gören öğrencilerin servisle stat önünden geçerken Sakaryaspor sloganları atması sosyal medyada kısa sürede on binlerce beğeni almıştı. Sakaryaspor taraftarlarından Adil Tank, özel çocukların bu haline sessiz kalmadı ve onlarla buluştu. İçlerinde büyük bir Sakaryaspor sevgisi barındıran özel öğrencilere forma hediye eden Tank, onlar için pasta kesti. Ardından özel öğrencilerle yemek yenirken, Sakaryasporlu futbolcu Aydın Yılmaz'ın da mekana gelmesi herkesi heyecanlandırdı. Özel öğrenciler, Sakaryaspor'un iç sahadaki bir maçını yerinden izlemek isterken, yönetime çağrıda bulundular.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net