1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Uğur Kobaş üçüncü kez Şili de

14 Ekim 2019 - 12:09, Pazartesi
Uğur Kobaş üçüncü kez Şili de
10.14 Kasım tarihlerinde Katar Doha’ya Dünya Beach Games (sahil oyunları) için giden Uğur Kobaş Sakarya’ya uğramadan tekrar Şili’nin Santiago kentine gidiyor.

Dünya Karate federasyonu tarafından Dünya hakemi terfi sınavları 17-22 Ekim, ümit, genç ve 21 yaş altı Dünya Karate şampiyonası 23-27 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Dünya Karate federasyonu hakem kurul üyesi olarak yapılacak sınavlarda sınav komisyon üyesi olacak ve şampiyonada görev yapacak olan Kobaş Salı günü sabah İstanbul dan yola çıkacak olup, Brezilya üzerinden Şili’ye giderek, 30 Ekim tarihinde yurda dönecek.

Dünya Hakem kurul üyesi Uğur Kobaş “Ekim ayında sadece 2 gün evde olacağız. İşimiz yükümüz çok ağır Katar’dan gelip havaalanında 7 saat bekleyip Sakarya’ya dönmeden Şili’ye uçacağım. 20 gün öncede Şili’deydim. Olimpiyat sürecinde çok zorlu zamanlarda çok zor görevlerde bulunuyoruz. Farklı kıtalar, uzun yolculuklar, farklı iklimler, yorgunluk çok oluyor, ancak bu da bir kamu görevi. Dedi..

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net