1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

SYKD’den Barış Pınarı harekâtına tam destek

9 Ekim 2019 - 13:20, Çarşamba
SYKD’den Barış Pınarı harekâtına tam destek
Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık yayınladığı açıklamada, devletimizin yapacağı Barış Pınarı Harekâtına tam destek verdiklerini belirterek; “Türk Milleti olarak her zaman ordumuzun ve askerimizin yanındayız. Bayrağımıza ve vatanımıza sahip çıkıyoruz” dedi.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık açıklamasında; “Bölgemizde toprak bütünlüğümüze ve sınır güvenliğimize yönelik yaşanan gelişmelere Türk Milletinin kayıtsız kalması mümkün değildir. Bölgemizin bir an önce huzur ve güven ortamına kavuşması hepimizin ortak dileğidir. Bunun için yapılması gereken ‘Barış Pınarı’ adı verilen sınır ötesi harekâtı destekliyoruz. Kahraman Türk ordumuza muvaffakiyetler diliyor, ordumuzun ve askerimizin yanında olduğumuzu, bayrağımıza ve vatanımıza sahip çıktığımızı herkesin bilmesini istiyoruz.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net