1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Ordumuzun yanındayız

9 Ekim 2019 - 10:18, Çarşamba
Ordumuzun yanındayız
Fırat'ın doğusuna yapılan askeri operasyon Barış Pınarı Harekatı gündemde trend başlıklar arasında yer aldı.

Sakaryalı siyasilerde sosyal medya hesapları üzerinden Türk Ordusuna destek mesajları verdi. Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı için Sakarya BüyükşehirBelediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Engin Özkoç, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan sosyal medya hesapları üzerinden operasyona destek mesajları verdi.

 ENGİN ÖZKOÇ

Bizler cesareti, intikamı, destanı, gücü, umudu, inancı, kararlılığı, mücadeleyi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ten öğrendik! CHP olarak daima ordumuzun yanındayız!

YUNUS TEVER

Rabbim Mehmetçiğimizi korusun, ordumuzu muzaffer kılsın. Dualarımız askerlerimizle..

SELÇUK KILIÇASLAN

“Barış Pınarı” harekatında görev alan, huzurumuzun teminatı kahraman Mehmetçiğimize muvaffakiyetler diliyoruz. Rabbim büyük Türk Ordusu’nu muzaffer kılsın, ayağına taş değdirmesin, selametle ailelerine, eşlerine ve çocuklarına kavuşmayı nasip eylesin.

LEVENT BÜLBÜL

Son gelişmeler göstermektedir ki, Türkiye’nin bekleyecek zamanı yoktur. Tereddüt ölümcül neticeler doğurabilir. Türk Devleti muktedirdir. TBMM çatısı altında bize düşen; Dünyaya çelikleşmiş irademizi göstermektir. SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TANDIR

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın.. ALLAH’ım ; Ordumuzu Galip Ve Muzaffer Eyle... Âmin..!

EKREM YÜCE

Millet olarak hiçbir tehdide boyun eğmez, bağımsızlığı için gerekeni yapmakta tereddüt etmeyiz. Sefer bizden, zafer Allah’tan Rabbim Mehmetçiğimizi korusun, muzaffer kılsın. Dualarımız, kalbimiz Mehmetçiklerimizle...

Haberin Fotoğrafları

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

Ordumuzun yanındayız

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net