1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Uzman Kariyer alakaları kalmadı

9 Ekim 2019 - 10:15, Çarşamba
Uzman Kariyer alakaları kalmadı
Dün sitemizde "Şok rapor" manşetinde adı geçen "Uzman Kariyer Yabancı Dil ve Açık Öğretim Kursu" yönetim kurulu, sitemize yaptığı açıklamada ismi geçen şahıslarla ilgilerinin bulunmadığı belirtti.

RAPOR ÖNCESİ DEVİR EDİLDİ

Kredi ve Yurtlar Kurumu Sakarya İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi İşbirliğiyle 2015-2016 öğretim yılı kapsamında açılan iki farklı kursla ilgili hazırlanan müfettiş raporunda kurslarının isminin yer aldığı belirten açıklamada, ismi geçen kursu müfettiş raporu öncesinde devir aldıklarını, raporda ismi geçen şahıslarla hiç bir bağlarının bulunmadığına dikkat çekildi.

ÖNCÜ BİR KURULUŞ

Açıklamada, "Biz Ada Reel Eğitim Hizmetleri Ticaret Limidet Şirketi olarak 15/03/2017  tarihinden beri Türkiye çapında faaliyet gösteren, alanında öncü bir kuruluş olan ve haberinizin içeriğinde geçen Uzman Kariyer Yabancı Dil ve Açık Öğretim Kursu ile ilimizde franchise sözleşmesi çerçevesinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamızla haberinizde adı geçen diğer şahısların birlikte hareket ettiği ibareleri gerçeği yansıtmamaktadır " denildi.

BİZLE ALAKALARI KALMADI

Aynı açıklamada, " Uzman Kariyer eğitim kurumları/Uzman Kariyer Akademi/Uzman kariyer dershanesi ve şirketimiz Ada Reel Eğitim Hizmetleri Ticaret Limidet Şirketi ile imzalanan  Franchıse sözleşmesi ile öğrencilerine güzel bir gelecek vaat eden eğitim kurumudur. Bu itibarla firmamızın haberlere konu olan kişi ve kurumlarla uzaktan yakından bir alakası yoktur" sözlerine yer verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net