1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Hoş geldiniz eğlencesi

30 Eylül 2019 - 12:01, Pazartesi
Hoş geldiniz eğlencesi
SAÜ Diş hekimliği fakültesi yeni eğitim öğretim yılına neşe ve moralli başladı, öğrenciler yeni ders yılına Doğukan Maço ile birlikte merhaba dedi.

COŞTU, COŞTURDU

SAÜ Diş Fakültesi dekanı Prof. Dr. Hakan Akın ve yönetimin düzenlediği sadece öğrencilere yönelik hoş geldiniz eğlence konserinde sanatçı DJ Doğukan Manço süper programı ile hem kendisi coştu hem de öğrencileri coşturdu, öğrenciler müzik eşliğinde gönüllerinde eğlendi.

SADECE ÖĞRENCİLERE

Atatürk spor salonunda gerçekleşen “Hoş geldiniz eğlencesi” ne sadece Üniversite öğrenci kimliği ile girildi. SAÜ Diş hekimliği bölümünü kazanan öğrencilerin ağırlıkta olduğu hoş geldiniz eğlencesine diğer fakültedeki öğrencilerde kimlik kontrolü yapılarak alındı.

ORTALIK YIKILDI

Diş hekimliği fakültesi dekanı Prof. Dr. Hakan Akın, sanatçı DJ Doğukan Manço tarafından sahneye çağırılınca salonda yer yerinden oynadı. Öğrenciler tarafından çok sevilen Prof. Dr. Hakan Akın hoca yaptığı kısa konuşmada öğrencilere “Hoş geldiniz” dedi yeni öğrenim yılının başarılı olması dileği ile her zaman yanlarında olduklarını söyledi, öğrenciler Hakan hocaya dakikalarca tezahürat yaparak sevgilerini ortaya koydular.

YORULMADILAR

Diş Hekimliği fakültesinde geçen yıl öğrenim görenler ile bu yıl ilk kez gelen öğrenciler başarılı sanatçı DJ Doğukan Manço’nun sunduğu mükemmel program ve müzik şöleni ile 1,5 saat süren eğlencede bir dakika bile yerlerinde durmadılar oyun oynamaktan yorulmadılar. Öğrenciler Dekan Prof. Dr. Hakan Akın’dan böyle güzel programların sık sık yapılmasını istediler.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net