1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Süslü Kadınlar yine yollarda

22 Eylül 2019 - 18:05, Pazar
Süslü Kadınlar yine yollarda
Bisiklete herkesin binebildiğini, hatta çok güzel bindiğini, o da yetmezmiş gibi süslü püslü bindiğini göstermek için Otomobilsiz Kentler Günü’nde her yıl süslü kadınlar yollarda.

ÇIKIN ÇIKIN GELİN

Sosyal medyadan yapılan çağrılarda ‘çıkın çıkın gelin’ ‘Şehirlerde egzoz dumanı kokusu değil, parfüm kokusu duymak için yaptır saçları, sür parfümü, giy kokoş elbiseni, tak şalını, sür rujunu-ojeni, giy topuklunu; sadece kendini mi süsleyeceksin? Hayııır… Bisikletini süsle, çık yollara ve sadece kendin ol” paylaşımlarıyla etkinliğe davet ettiler.

YOĞUN İLGİ

Sakarya’da Çark Caddesi’nden geçen bisikletliler Demokrasi Meydanı’ndan toplanırken, Karasu’da da bu sene Dünya Otomobilsiz Kentler Gününe Sahil Park’ta toplanarak farkındalık yaratmaya çalıştı. Şehir merkezinde kısa bir tur atan süslü kadınlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Güneşli havada süslenip bisikletini alarak egzoz kokusu karşıtı eyleme destek verenler renkli görüntülere sahne oldular. Geçtiğimiz yıllara oranla katılımın yüksek olduğu gözlenen etkinlikte yönlendirme ve grubu bir arada tutma görevi Sefer Beyenal tarafından kusursuz yerine getirildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net