1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yozgatlılar Kaya’yı ağırladı

22 Eylül 2019 - 15:01, Pazar
Yozgatlılar Kaya’yı ağırladı
Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hemşerileri Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ağırladı.

HEMŞERİ BULUŞMALARI

Orman Park’ta düzenledikleri kahvaltı ile İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın yanında Sağlık İl Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Suat Çolak, Büyükşehir Belediyesi İç Denetim Müfettişi Rıza Ünsal’ı ağırlayan Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilimizde görev yapan hemşerileri ile buluşmaya devam edecek.

KATKI SUNMAK

Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Günay Yazıcıoğlu, “Biz kültür derneklerinin nereden geldiklerini unutmadan, bulundukları şehre ciddi katkı sağlaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla sadece toplanıp memleket anılarını anlatmak yerine, bu kente neler katabileceğimizi de konuşuyoruz. Hemşerilerimizle bir araya gelerek onların sorun ve önerilerini de dinliyoruz” dedi.

“ONUR DUYDUK”

Sakarya mozaiğinde önemli yeri olan Yozgatlılar olarak şehir için faydalı olabilecek hizmetlerde söz sahibi olmak istediklerini de belirten Yazıcıoğlu, “Bugün de kıymetli hemşerimiz Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ağırladık. Göreve başladığı günden beri yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya ile hemşerileri olarak gurur duyuyoruz. Davetimizi kırmayıp bizleri onurlandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

“MUTLU OLDUM”

Emniyet Müdürü Kaya, hemşerileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, kültür derneklerinin, temsil ettikleri yörelerin örf, adet, gelenek ve göreneklerini yaşatma açısında önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Kaya, dernek yönetimine başarılar dilerken, onuruna düzenlenen program için teşekkür etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net