1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sıra dışı yönetim lazım

21 Eylül 2019 - 10:34, Cumartesi
Sıra dışı yönetim lazım
Sakaryaspor'da yönetim bazında yaşanan sıkıntılara Şansal Büyüka da kayıtsız kalamazken, "Sakaryaspor'a sıradışı yönetim lazım" dedi.

Sakaryaspor'da yönetim bazında yaşanan sıkıntılara Şansal Büyüka da kayıtsız kalamazken, "Sakaryaspor'a sıradışı yönetim lazım" dedi. Milliyet Gazetesi’ndeki dünkü köşesine Sakaryaspor’u konu alan Büyüka, “Sakaryaspor'un transfer yasağı vardı. Son gün açıldı ve Sakaryaspor yarım günde 18 futbolcu alıp belki de dünya rekoru kırdı. Son günde 18 futbolcu daha gelince, etti size 40 futbolcu... Sakaryapor soğuk hava deposu mu? Bu kadar "taklacı menajerin" Sakaryaspor'da ne işi var? Kulüp nasıl oluyor da menajerlere bu kadar teslim oluyor? Sakaryaspor'u yönetecek ekibin, parasını pulunu hazırlayarak, ekonomik planını yaparak, futbolu bilen, futboldan anlayan, Sakaryaspor'un parasını kendi parası gibi koruyan, "taklacı menajerlere" teslim olmayan, vizyon sahibi başkan ve yöneticiler tarafından yönetilmesi gerekiyor. Sakaryaspor'un büyüklüğüne uygun "sıra dışı" yönetimlere ihtiyaç var.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net