1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

13 Eylül 2019 - 16:32, Cuma
TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener
Şube Başkanı Ahmet Ölmez, başkanlık görev süresinin dolması nedeniyle görevini Şaban Yener’e devretti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi’nde yapılan Genel Kurul toplantısında başkanlık görevini yürüten Ahmet Ölmez, görevini Şaban Yener’e devretti.

Genel Kurul Divan Başkanlığını Adnan Borazancıoğlu, yardımcılıklarını Zekeriya Derman ve Fahri Yeter’in yaptığı toplantıda açıklama yapan Ahmet Ölmez, TÜMSİAD ailesi olarak görev süresi içerisinde yönetim ve üye arkadaşlarımızla beraber güzel çalışmalar yaptık. Bu bir bayrak yarışıdır. TÜMSİAD’ın yeni seçilen başkan ve yönetiminin yüksek bir enerji ile Sakarya’ya ve Türkiye’mize daha iyi hizmetler yapacağına inanıyorum ve görevi üstlenecek olan Sayın Şaban Yener’e ve yönetimine başarılar diliyorum.’’ dedi

Yapılan Genel Kurulda yeni Şube Başkanı seçilen Şaban Yener ise yaptığı konuşmasında; TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak bundan sonraki çalışma faaliyetlerinin yine birlik ve beraberlik içerisinde yürütüleceğini belirterek, TÜMSİAD’ı sırtımıza aldığımız arkamızda hissettiğimiz manevi değerlerle beraber çok iyi bir noktaya gideceğimize inanıyorum. Şu ana kadar da Ahmet Ölmez başkanım çok güzel bir şekilde buraya getirdi. Bu bir nöbet değişikliğidir, kendisi bu emaneti bize teslim etti, bundan sonra da hep birlikte biz koşturacağız . İnşallah bu yeni görevde hep beraber olacak, beraber hizmet edeceğiz. İşini iyi yapan hakkını veren bir işadamları topluluğu sağlama niyetindeyiz. Dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin yapılan genel kurulda yeni yönetim listesi şöyle oluştu. Başkan Şaban Yener, Yönetim Kurulu: Naim Yener, Ali Çilingir, İsa Aydoğan, Yusuf Çokal, Cihan Okur, Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, Sinan Güneş, Nusret Sarı, Necmi Güngör, Ceyhun Tural, Cevat Uğurluoğlu, Resul Erkan, Muhammet Reis, Ruhi Şenol, Enes Haşim Tekin, Salih Böcek, Faruk Nalçacı. Denetim Kurulu: Ali Batık, Levent Serbest ve Ömer Köse’den oluştu.     

Haberin Fotoğrafları

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net