1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İYİ Parti’de kongreler Şubat ayında başlıyor

13 Eylül 2019 - 16:21, Cuma
İYİ Parti’de kongreler  Şubat ayında başlıyor
İYİ Parti’yi kongre sürecine taşıyacak olan yeni il yönetimi, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

BİLGİLENDİRME

İYİ Parti’yi kongre sürecine taşıyacak olan yeni il yönetimi, ilk toplantısını yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi. İl binasında yapılan toplantıda, önümüzdeki süreç ve partinin yapacağı faaliyetler  hakkında bilgilendirme yapıldı.

KURULTAY SÜRECİ

Yeni  yönetimin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen il başkanı Selçuk Kılıçaslan yaptığı açıklamada; İYİ Parti Başkanlık Divanı’nın geçtiğimiz toplantısında, partinin olağan kurultay sürecinin 2020 yılında başlamasına karar verdiğini ve bu toplantıda alınan karar ile önümüzdeki yılın Şubat ayında il ve ilçe kongreleri ile başlayan süreç, sonrasında büyük kurultay ile sona ereceğini belirtti. Kılıçaslan, “İYİ Parti Olağan Büyük Kurultay sürecinin, İYİ Parti ailesine, ülkemize, milletimize ve demokrasimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net