1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Büyük değişim bekleniyor

23 Ağustos 2019 - 16:04, Cuma
Büyük değişim bekleniyor
Sakaryaspor’da Erkan Sezgin ve 5 yöneticinin görevden ayrılmasının ardından Bülent Uygun yeniden Sakaryaspor için devreye girmesi ile takım içinde de bir çok şeyin değişmesi bekleniyor.

Sakaryaspor’da Erkan Sezgin ve 5 yöneticinin görevden ayrılmasının ardından Bülent Uygun yeniden Sakaryaspor için devreye girmesi ile takım içinde de bir çok şeyin değişmesi bekleniyor. Alınan bilgilere göre transferin açılması durumunda Erkan Sezgin’in daha önce anlaşıp takıma kazandırdığı isimlere yeni sözleşme teklif edileceği ve oyuncuların bunu kabul etmemeleri durumunda yolların ayrılacağı öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde Erkan Sezgin’in yaptığı görüşmeler neticesinde takıma katılan Okan Baydemir’in de bu gelişme sonrası takımdan ayrılma durumunun gündemde olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net